Restaurace

Stálice ve městě

Jak píše prestižní Maurerův průvodce českou gastronomií - Grand restaurant - patří Restaurace RAJKA mezi stálice v gastronomii ve Valašském Meziříčí.

Koncept restaurace vychází z tradičního zaměření na klasickou českou kuchyni, propojenou s moderními trendy současnosti a to jak oblíbené italské kuchyně, tak i lehkého bistra s akcentem na nejmodernější technologie, kvalitní a čerstvé suroviny, poctivé receptury a profesionální kolektiv. K tomu všemu je nutno připočíst také více než dvacetileté stálé vedení restaurace současným manažerem panem Jiřím Ostřanským.

Restaurace disponuje kapacitou 98 míst, z nichž 40 lze oddělit a tento prostor tak využít pro privátní akce ať již se jedná o firemní, či soukromé akce.

Restaurace RAJKA disponuje také kvalitní vinotékou. Nabídka vín vychází z oblíbenosti kvalitních vín z moravských sklepů a je doplněna víny z italské a francouzské produkce.

Plzeňský ležák, jako vlajková loď českého piva je samozřejmostí. Na čepu ale najdete i další produkty z portfolia Pilsner Urquell, ať již se jedná o Gambrinus, Tmavý Kozel, sezónní speciály Radegast i nealkoholický Birell, které vám natočí naší specialisté výčepní, mimo jiné p. Jakub Rybář, finalista soutěže Master Bartender.